Naujienos

„Vytis“ svečiuose pas „Ollex“

Šakių „Vyčio“ krepšininkai apsilankė svečiuose pas savo vežėją „Ollex“, kur galėjo neįprastai praleisti laiką. Visų pirma žaidėjai gavo užduotį nuplauti autobuso langus, tad turėjo pasiruošti išlieti prakaito – to iškart ėmėsi Ignas Vaitkus, ant pečių užsisodinęs Ernestą Serkevičių. Bičiulį laikydamas I.Vaitkus nepamiršo ir pasportuoti – ėmė daryti pritupimus.

Vėliau vyrai gavo vairavimo pamoką bei galėjo patys prisėsti prie autobuso vairo. Na, ir desertui žaidėjai buvo pavėžinti prabangiu BMW automobiliu.

Plačiau

„Ollex“ paslaugas jau dabar galima įsigyti ir Vilniaus oro uoste

Ollex Vilniaus oro uoste

Nuo šiol „Ollex“ paslaugas keliautojams įsigyti dar paprasčiau – bendrovė įkūrė savo paslaugų pardavimo tašką Vilniaus oro uosto keleivių terminale, atvykimo salėje.
Esminis naujo taško privalumas – jame galima įsigyti ne tik bendrovės parduodamus oro uosto ekspreso* bilietus, tačiau taip pat išsinuomoti norimą transporto priemonę, užsakyti vip transporto paslaugą svečiui iš užsienio ar pasinaudoti kitomis bendrovės teikiamomis paslaugomis.
Vilniaus oro uoste veikiančiame „Ollex“ taške keliautojai taip pat gali sužinoti visus atsakymus į šiems rūpimus klausimus, kadangi „Ollex“ darbuotojai visuomet pasirengę suteikti reikiamą informaciją.

*Ekspresas - keleivių pervežimas mikroautobusu/autobusu  reguliariais reisais į/iš oro uostų Vilniuje, Kaune bei į/iš oro uosto/ stoties/ jūrų uosto Rygoje. Šis maršrutas yra skirtas tik oro uosto ar stoties ir jūrų uosto Rygoje keleiviams. Galimas Vilniaus, Kauno oro uostų bei Rygos ekspresas, kurį sudaro 34 maršrutai.

Plačiau

Prabangi D.Rediko savaitė

Mūsų teikiamomis automobilių nuomos paslaugomis pasinaudojo ir D. Redikas. Sportininkas turėjo galimybę pasimėgauti prabangiu Mercedes – Benz automobiliu ir maksimaliu komfortu, kurį suteikia kelionė su vairuotoju. Patogi ir šiuolaikiška transporto priemonė, punktualus ir visada paslaugus vairuotojas – jokių rūpesčių pasiekti savo kelionės tikslą, o tai geriausiai atspindi plati krepšininko šypsena.

Plačiau

Pasaulio sveikatos organinazijos Europos regiono komiteto 65-oji sesija

Padėka UAB Olego Transportas

Plačiau

Nauji Mercedes Benz V Class

Mercedes Benz V Class - Ollex

„Ollex“ transporto parką papildė nauji, itin komfortiški Mercedes Benz V Class.
Automobilių  komplektacija: automatinė pavarų dėžė, TV, navigacija, klimato kontrolė, patogumą užtikrinančios sėdynės ir kt. 
Išsamesnė informacija tel. +370 (5) 210 5022, el.p. car@ollex.lt.

Plačiau

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.