Paslaugos

VIP Transporto paslaugos

VIP transporto paslaugos – tai prabangių automobilių nuoma su vairuotojo paslaugomis kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Jūsų komfortui užtikrinti siūlome aukščiausios klasės, puikios komplektacijos automobilius, kurių privalumus įvertins kiekvienas.

Prabangių automobilių nuoma – puikus sprendimas svarbių asmenų pervežimamas, konferencijoms ar privatiems renginiams. Užtikriname aukščiausią kokybę, profesionalų aptarnavimą bei konfidencialumą.

Kuo patraukli „Ollex“ prabangių automobilių nuoma?

  • Siūlome tik naujus, standartinės, verslo ar limuzino klasės automobilius bei komfortiškus minivenus ir mikroautobusus didesnei keleivių grupei;
  • Teikiame keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio valstybėse;
  • Siūlome svarbių asmenų pasitikimą oro uoste;
  • Teikiame įmonių ir valstybinių įstaigų organizuojamų renginių, konferencijų aptarnavimą, taip pat privačių fizinių asmenų aptarnavimą;
  • Garantuojame konfidencialumą;
  • Siūlome patyrusius, kvalifikuotus vairuotojus, kurie užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą. Vairuotojų kompetencija bei gebėjimas komunikuoti anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis garantuos malonų bei profesionalų aptarnavimą, o reprezentatyvus aprangos stilius (vairuotojai dėvi marškinius bei tamsų klasikinį kostiumą, riši kaklaraištį) atrodys tvarkingai bet kokiomis aplinkybėmis;
  • Prabangiu automobiliu nuoma užtikrina galimybę išsinuomoti kelias ar daugiau vienodų transporto priemonių, reikalingų didelių renginių aptarnavimui.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, siūlome rinktis įvairias transporto priemones kartu su vairuotojo paslaugomis: standartinės, verslo bei limuzino klasės automobilius, komfortiškus 7 vietų minivenus, 8-20 vietų mikroautobusus ar 30-63 vietų autobusus.

Turime ilgametę patirtį aptarnaujant svarbių asmenų vizitus Lietuvoje ir kitose šalyse. Mūsų prabangių automobilių nuomą renkasi didžiausių Lietuvos bei kitų valstybių įmonių vadovai,  užsienio svečiai, valstybinių įstaigų nariai ir kt. „Ollex” bendrovė – pasaulinių privačių pervežimo paslaugų organizacijų Tristar“, “Addison Lee“, “Euro Limousine“ bei daugelio kitų žinomų organizacijų narė.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Užtikrinkite jaunųjų bei kitų šventės dalyvių komfortą, perveždami Juos prabangiais limuzino klasės „Mercedes Benz“ ar „BMW“ automobiliais. Prabangiu automobiliu nuoma vestuvems neabejotinai suteiks estetikos ir prabangos įspūdį.

Leiskitės į kelionę nauju, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiu ir maksimalų Jūsų patogumą užtikrinančiu automobiliu.

Išsamesnė informacija dėl VIP transporto nuomos:
Vilniuje: +370 (5) 2105022 arba car@ollex.lt;
Klaipėdoje: +370 (46) 400001 arba klaipeda@ollex.lt.

Spauskite čia norėdami sužinoti, kodėl verta rinktis „Ollex“. 

Mėgaukitės kelione su „Ollex“!

DUK


1. Kas yra VIP transporto paslaugos?

Galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą:
• verslo klasės lengvųjų automobilių, minivenų, autobusų nuomą;
• limuzino klasės lengvųjų automobilių nuomą;
• LSA salės paruošimą, keleivių pasitikimą Vilniaus oro uoste;
• privatų pervežimą ir papildomas paslaugas (gaiviuosius gėrimus, šampaną ar gėles, dėl to susitarus iš anksto);
• Jaunųjų ar šventės svečių pervežimą limuzino klasės automobiliais.


2. Kur teikiamos paslaugos?

Paslaugos teikiamos Lietuvoje, Pabaltijo šalyse ir visoje Europos Sąjungoje.


3. Kur galima kreiptis dėl paslaugų?

Paslaugas galima užsakyti elektroniniu paštu (adresu car@ollex.lt) arba telefonu: +370 5 2104304.


4. Kuriuo metu yra teikiamos paslaugos?

VIP transporto paslaugos yra teikiamos visa parą, visus metus.


Atgal

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.

Sutinku