Prabangių automobilių nuoma

VIP Transporto paslaugos

Vestuvių dieną logistika yra ypač svarbi, juk nuotaka ir jaunikis turi operatyviai nukeliauti bent į kelias skirtingas vietas – bažnyčią, šventės vietą, viešbutį ir t.t. Visas dėmesys būna skirtas tik jiems, taigi kiekviena detalė tampa svarbi, taip pat ir vestuvių automobilis, kuriuo yra važinėjama. Įprasta daug dėmesio skirti suknelės bei kostiumo pasirinkimui, restoranui, gėlėms, dekoracijoms, visa tai turi turėti vientisą stilistiką. Nereikėtų pamiršti ir automobilio, tegu jis natūraliai įsilieja į bendrą šventės nuotaiką. Tinkamiausias transportas tokią ypatingą dieną kaip vestuvės – stilingas ir prabangus.

 

 

BMW G30 520

(arba panaši)
Vietų skaičius Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius Oro kondicionierius Durų skaičius Durų skaičius: 4
Rezervuoti
Kaina nuo 125.00€
BMW G30 520 nuoma

BMW x6

(arba panaši)
Vietų skaičius Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius Oro kondicionierius Durų skaičius Durų skaičius: 4
Rezervuoti
Kaina nuo 125.00€
BMW x6 nuoma

Mercedes-Benz E

(arba panaši)
Vietų skaičius Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius Oro kondicionierius Durų skaičius Durų skaičius: 4
Rezervuoti
Kaina nuo 125.00€
Mercedes-Benz E nuoma

Range Rover Sport

(arba panaši)
Vietų skaičius Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius Oro kondicionierius Durų skaičius Durų skaičius: 4
Rezervuoti
Kaina nuo 125.00€
Range Rover Sport nuoma

Mercedes-Benz V VIP

(arba panaši)
Vietų skaičius Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius Oro kondicionierius Durų skaičius Durų skaičius: 4
Rezervuoti
Kaina nuo 120.00€
Mercedes-Benz V VIP nuoma
Prabangių automobilių užsakymas
01
Automobilio nuomos terminas SavaitėmisDienomisValandomis
02
Automobilio pasirinkimas
03
Pateikiama užklausa Mums, mes pateikiame kainą Jums
04
Numatoma automobilio atsiemimo pridavimo/pristatymo lokacija
05
Atsiskaitymas už paslaugas

VIP transporto paslaugos – tai prabangių automobilių nuoma su vairuotojo paslaugomis kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Jūsų komfortui užtikrinti siūlome aukščiausios klasės, puikios komplektacijos automobilius, kurių privalumus įvertins kiekvienas.

Prabangių automobilių nuoma – puikus sprendimas svarbių asmenų pervežimamas, konferencijoms ar privatiems renginiams. Užtikriname aukščiausią kokybę, profesionalų aptarnavimą bei konfidencialumą.

Kuo patraukli „Ollex“ prabangių automobilių nuoma?

  • Siūlome tik naujus, standartinės, verslo ar limuzino klasės automobilius bei komfortiškus minivenus ir mikroautobusus didesnei keleivių grupei;
  • Teikiame keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio valstybėse;
  • Siūlome svarbių asmenų pasitikimą oro uoste;
  • Teikiame įmonių ir valstybinių įstaigų organizuojamų renginių, konferencijų aptarnavimą, taip pat privačių fizinių asmenų aptarnavimą;
  • Garantuojame konfidencialumą;
  • Siūlome patyrusius, kvalifikuotus vairuotojus, kurie užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą. Vairuotojų kompetencija bei gebėjimas komunikuoti anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis garantuos malonų bei profesionalų aptarnavimą, o reprezentatyvus aprangos stilius (vairuotojai dėvi marškinius bei tamsų klasikinį kostiumą, riši kaklaraištį) atrodys tvarkingai bet kokiomis aplinkybėmis;
  • Prabangiu automobiliu nuoma užtikrina galimybę išsinuomoti kelias ar daugiau vienodų transporto priemonių, reikalingų didelių renginių aptarnavimui.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, siūlome rinktis įvairias transporto priemones kartu su vairuotojo paslaugomis: standartinės, verslo bei limuzino klasės automobilius, komfortiškus 7 vietų minivenus, 8-20 vietų mikroautobusus ar 30-63 vietų autobusus.

Turime ilgametę patirtį aptarnaujant svarbių asmenų vizitus Lietuvoje ir kitose šalyse. Mūsų prabangių automobilių nuomą renkasi didžiausių Lietuvos bei kitų valstybių įmonių vadovai,  užsienio svečiai, valstybinių įstaigų nariai ir kt. „Ollex” bendrovė – pasaulinių privačių pervežimo paslaugų organizacijų Tristar“, “Addison Lee“, “Euro Limousine“ bei daugelio kitų žinomų organizacijų narė.

 

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Kaip rasti tinkamiausią transporto priemonę vestuvėms?

Geriausias sprendimas norint prabangaus transporto be jokių papildomų rūpesčių – prabangių automobilių nuoma vestuvėms. Mūsų komanda šioje srityje turi ilgametę patirtį, taigi galime lengvai rekomenduoti, kokį transportą pasirinkti kiekviena proga. „Mercedes-Benz” ir „BMW” automobilių markės visame pasaulyje yra siejamos su prabanga, stiliumi ir kokybe, todėl nedvejodami savo klientų vestuvių dienai siūlome būtent jas. Prabangūs limuzino klasės automobiliai prašmatniai atrodo ir garantuoja išskirtinai komfortišką kelionę.

 

 

Automobilių nuomos vestuvėms ekspertai

Esame prabangių automobilių nuomos vestuvėms ekspertai. Teikėme automobilių nuomos paslaugas dešimtims vestuvių, tad sukaupėme nemenką patirtį užtikrinant, kad kelionės į bažnyčią, santuokų rūmus ar šventės vietą būtų greitos, sklandžios ir patogios. „Ollex” yra patikimas transporto partneris, užsiimantis automobilių nuoma ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje. Mūsų kruopščiai atrinktus prabangius automobilius vairuoja tik patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins, kad savo šventės dieną visur atvyktumėte laiku. Žinome, kad vestuvės yra viena svarbiausių progų žmogaus gyvenime, tad kaskart dedame visas pastangas, kad mūsų transportas paverstų ją dar ypatingesne. Tegu šios dienos kelionės tampa malonia patirtimi, o laikas, praleistas automobilyje, būna ramus ir atpalaiduojantis.

Jei jau planuojate savo vestuves – kreipkitės į mūsų konsultantus dėl automobilio nuomos. Patarsime, koks modelis labiausiai tiktų būtent Jūsų šventei ir paruošime individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius. Patikėkite savo vestuvių transporto rūpesčius mums.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį vestuvių dienai?

Mūsų automobilių parkas apima prabangius automobilius, todėl į savo šventę galėsite papildyti su papildomu prabangos jausmu. Mes suprantame, kad kiekviena pora nori, kad jų vestuvių diena būtų unikali, todėl mes leidžiame savo Klientams pasipuošti automobilius. Todėl galėsite mūsų automobilį pasipuošti pagal savo norus, kad jis atitiktų Jūsų vestuvių temą. 

Fotosesija prie prabangių automobilių

Automobilių nuoma vestuvėms suteiks ne tik prabangos jausmo Jūsų šventei, bet ir bus puikus elementas fotosesijai. Prabangūs automobiliai gali būti kaip nepriekaištingas fonas arba aksesuaras nuotraukos. Ar tai būtų romantinės nuotraukos prie prabangių automobilių ar stilingos nuotraukos su nuotaka, Ollex automobiliai suteiks ypatingą išraiškingumą. Nuotraukos prie prabangių automobilių padeda išlaikyti ilgesnius prisiminimus apie Jūsų ypatingą dieną ir suteikia nepakartojamas akimirkas.

Mes stengiamės, kad mūsų nuomojami automobiliai suteiktų Jums nepakartojamus atsiminimus už prieinamą kainą.

Prabangių automobilių asortimentas

Mercedes Benz S klasės nuoma vestuvėms

 

 

Mercedes Benz S

„Mercedes-Benz” sujungia prabangą, patogumą ir kokybę, turbūt todėl šios markės modelius yra taip pamėgę išskirtinių automobilių gerbėjai. Niekas nepaneigs, kad automobilio kapotą puošiantis „Mercedes-Benz” ženkliukas – statuso simbolis, kurio trokšta daugelis. Jis byloja apie europietiškas tradicijas bei ypatingą saugumą tiek vairuotojui, tiek keleiviui. „Mercedes-Benz” prekių ženklas buvo automobilių saugumo pradininkas ir iki šiol tam teikia prioritetą kurdamas naujus modelius. Turbūt net nereikia minėti, kad važiuojant „Mercedes-Benz” automobiliu patirsite aukščiausio lygio komfortą. Jo interjeras klasikinis, bet šiuolaikiškas, tai iš išorės matomos estetikos tąsa. Vienas pagrindinių jo privalumų – erdvės pojūtis, kuris leis laisvai jaustis net ir sėdint su vestuvine suknele. „Mercedes-Benz” garantuos elegantišką pasivažinėjimą Jūsų vestuvių dieną.


 

BMW F10 nuoma vestuvėms

BMW 5 F10

BMW automobiliai laviruoja tarp modernumo, greičio ir prabangos. Ši markė yra mėgstama lietuvių, vertinančių Vokietijos prekių ženklo kokybę ir patikimumą. Prabangių automobilių mėgėjai „BMW” dažnai renkasi dėl pažangių saugumo sistemų, užtikrinančių aukštą saugumo lygį. Ne mažiau svarbi ir „BMW” automobilių išvaizda – pradedant nuo ikoniško logotipo, baigiant estetišku ir stilingu dizainu su žiupsneliu sportiškumo. Šie automobiliai išsiskiria tuo, kad ypač kokybiškos medžiagos naudojamos ir „BMW” interjere, ir eksterjere. Tai leidžia funkcionalumu bei elegancija mėgautis tiek iš išorės, tiek sėdint viduje. Galiausiai, kas nėra girdėję apie  „BMW” automobilių galingumą? Visos šios savybės leidžia patirti absoliutų kelionės malonumą kad ir kur sėdėtumėte – vairuotojo kėdėje, ar patogiai įsitaisęs ant galinės sėdynės.


 

BMW G30 520 automobilio nuoma vestuvėms

BMW G30 520

Tai yra yra ne tik elegancijos ir stiliaus viršūnė, bet ir puikus technologijų įkūnijimas. Šis modelis tęsia „BMW” tradicijas kuriant prabangius ir kartu veiksmingus sedanus. „520” silueto linijos yra sklandžios, o aerodinaminė forma suteikia jam elegantišką ir sportišką įvaizdį.

 

Vairuojant šį modelį, galima jausti vokišką inžinerijos tikslumą bei stabilumą kiekviename posūkyje. O jo salonas, apipintas aukštos kokybės medžiagomis, garantuoja patogumą kiekvienam keleiviui. BMW G30 520 variklio galia ir efektyvumas yra įspūdingi. Šis automobilis ne tik garantuoja sklandų ir greitą važiavimą, bet ir ekonomiškumą bei tvarumą.


 

 

BMX X6 nuoma vestuvėms

BMW X6

BMW X6 yra puikus įrodymas to, kad prabanga gali būti sėkmingai derinama su sportiškumu ir universalumu. Nuo pat pirmojo žvilgsnio, „BMW X6” išsiskiria savo drąsia ir agresyvia išvaizda. 

Salone X6 siūlo aukščiausios kokybės apdailą: rafinuotas odos salonas, šiuolaikiškos technologijos ir intuityvios valdymo sistemos, garantuoja komfortą tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Šio automobilio variklis garantuoja ne tik greitą ir sklandų važiavimą, bet ir nepriekaištingą trauką bei vairavimo dinamiką, kurią tikėtumėtės rasti tik sportiniuose automobiliuose.

 


 

Mercedes-Benz E nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz E

Mercedes-Benz E yra vienas iš ilgiausiai gamintų ir geriausiai žinomų prabangios klasės automobilių pasaulinėje rinkoje. Ji nuolat išlieka vairuotojų mėgstama dėl savo elegancijos, prabangos ir nepriekaištingos technologijų integracijos.

Nuo pirmojo žvilgsnio „E klasė” žavi savo subtiliu ir klasišku dizainu, kuris, nepaisant metų, visada atrodo šiuolaikiškas. Linijos yra sklandžios, proporcingos, o Mercedes-Benz ženklas priekyje iškart signalizuoja apie prabangą ir kokybę.

Salonas yra vieta, kur „E klasė” tikrai atsispindi. Rinktinės medžiagos, aukščiausios kokybės oda, šiuolaikiški ir intuityvūs valdymo interfeisai, kartu su plačiu pramogų ir informacijos sistemos ekranu, kuris sukuria neįprastą komforto atmosferą.  


 

Range Rover Sport
 nuoma vestuvėmsRange Rover Sport

„Range Rover Sport” yra sinonimas įspūdingai galiai, aukščiausiai prabangai ir tikrai universaliam veikimui. Šis modelis sujungia tradicinį „Land Rover” kokybiškumą su sportiniais elementais, suteikdamas vairuotojui neprilygstamą važiavimo patirtį ne tik geru keliu, bet ir bekelėje.

Išvaizda kalba pati už save. „Range Rover Sport” yra pastatytas ant solidžios platformos, tačiau jo siluetas yra sportiškas ir elegantiškas. Stambūs ratai, ryškios linijos ir įspūdingi LED žibintai pabrėžia jo dinamiškumą ir modernumą.

Vos tik įlipus į Range Rover Sport visureigį, galima pastebėti, kad prabanga čia yra svarbiausia. Minkšta oda, aukštos kokybės medžiagos ir detališkai apgalvotas salonas užtikrina, kad kiekviena kelionė bus tikras malonumas. Visi valdikliai yra patogioje vietoje, o sėdynės gali būti individualiai pritaikytos pagal kiekvieno keleivio poreikį.


 

Mercedes Benz V VIP nuoma vestuvėmsMercedes-Benz V

„Mercedes-Benz V klasė” yra prabangus, erdvus ir technologiškai pažangus mikroautobusas, sukurtas ne tik verslui, bet ir laisvalaikiui. Šis modelis puikiai atspindi „Mercedes-Benz” įsipareigojimą kurti transporto priemones, kurios atitiktų aukščiausius kokybės, komforto ir funkcionalumo standartus.

 

Mūsų siūlomas Mercedes-Benz V gali talpinti iki 8 keleivių, o protingai suprojektuotas salonas leidžia keisti sėdynių išdėstymą pagal individualius poreikius.

 


DUK


1. Kas yra VIP transporto paslaugos?

Galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą:
• verslo klasės lengvųjų automobilių, minivenų, autobusų nuomą;
• limuzino klasės lengvųjų automobilių nuomą;
• LSA salės paruošimą, keleivių pasitikimą Vilniaus oro uoste;
• privatų pervežimą ir papildomas paslaugas (gaiviuosius gėrimus, šampaną ar gėles, dėl to susitarus iš anksto);
• Jaunųjų ar šventės svečių pervežimą limuzino klasės automobiliais.


2. Kur teikiamos paslaugos?

Mūsų paslaugos yra teikiamos ne tik Lietuvoje, bet ir visose Pabaltijos šalyse ir Europos sąjungoje. Kur bebūtų Jūsų renginys, mes esame pasirengę teikti aukščiausios kokybės prabangių automobilių nuomos paslaugas, kad padėtume padaryti Jūsų šventę nepamirštama.


3. Kur galima kreiptis dėl paslaugų?

Paslaugas galima užsakyti elektroniniu paštu (adresu car@ollex.lt) arba telefonu: +370 5 2104304.


4. Kuriuo metu yra teikiamos paslaugos?

VIP transporto paslaugos yra prieinamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, todėl dėl automobilių galite kreiptis bet kuriuo paros metu.


5. Kuriam laiko tarpui nuomojamas automobilis?

Jeigu Jums reikalingas vairuotojas, tuomet automobilis gali būti nuomojamas tik pervežimui, pusei dienos arba visai dienai. Jeigu Jums vairuotojo nereikia, tuomet automobiliai gali būti nuomojami nuo paros iki kelių metų.


6. Ar automobilis nuomojamas visoje Lietuvoje?

Mūsų prabangūs automobiliai yra nuomojami Vilniuje, tačiau jie gali būti naudojami visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad klientai gali atsiimti automobilį Vilniuje ir naudoti jį bet kurioje Lietuvos dalyje.


7. Ar yra galimybė automobilį išsinuomoti be vairuotojo?

Taip, mes siūlome galimybę išsinuomoti automobilį be vairuotojo. Tai yra puikus variantas tiems, kurie nori turėti daugiau laisvės ir lankstumo savo kelionėje ar renginyje.


8. Prieš kiek laiko reikėtų užrezervuoti norimą automobilį savo vestuvių datai?

Rekomenduojame užrezervuoti norimą automobilį Jūsų vestuvių datai bent 2-4 savaites iš anksto. Tai suteikia mums pakankamai laiko pasirūpinti, kad pasirinktas automobilis būtų paruoštas Jūsų ypatingai dienai.


9. Ar galima papildoma automobilio puošyba?

Galima automobilį puošti, taikoma sąlyga jeigu kėbulas apgadinamas klientas turi padengti dažymo, poliravimo išlaidas.


Atgal

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.