Naujienos

Italijos vyrų futbolo rinktinės vizitas Lietuvoje

Šiandien į Lietuvą atvyko Italijos vyrų futbolo rinktinė. Keturis kartus pasaulio čempionė, Europos čempionato nugalėtoja bei olimpinio aukso medalininkė trečiadienį, 2021 metų kovo 31 dieną, vakare susikaus su Lietuvos futbolo rinktine.

Nors Italija yra žaidusi 5 kartus pasaulio čempionatų finaluose, Lietuvos futbolo rinktinė ir bandys įrodyti, kad Lietuva irgi moka žaisti futbolą. Nuo 1934 metų, Italija tik vieną kartą nedalyvavo finaliniame pasaulio čempionate.

Iš viso, Lietuva su Italija yra žaidusios tik 6 kartus, iš kurių sužaidė 2 lygiosiomis, ir 4 kartus pasibaigė Italijos rinktinės pergale.

Būdama oficialia Lietuvos vyrų futbolo rinktinės rėmėja, mes – Ollex komanda, rūpinsimės svečių iš Italijos transportu visos viešnagės Lietuvoje metu. 

Italijos vyrų futbolo rinktinės vizitas

(Juliaus Kalinsko  / 15 min nuotrauka)

Daugiau apie rungtynes ir nuotraukų galerija galite rasti 15 min straipsnyje: "Į Vilnių atskridusi Italijos futbolo rinktinė įsikūrė miesto širdyje"

 

Plačiau

Naujieji Mercedes Benz Tourismo 2019 autobusai

Naujieji Mercedes Benz Tourismo 2019 autobusai
 
   Štai kaip atrodo naujieji Ollex autobusai! Tai Mercedes Benz Tourismo 2019, pasižymintys ekonomišku “BlueEFFICIENCY” jėgos varikliu,
   saugumu, patogumu ir išskirtinu dizainu. 
 
   Mercedes Benz kompanija teigia, jog autobusų išmetamų CO2 dujų kiekis yra kur kas mažesnis nei daugelio autobusų. Taip pat,
   autobusuose įntegruotos H7 lempos garantuojančios geresnį apšvietimą bei vairuotojų matomumą. Inovatyvus salono dizainas
   užtikrins patogią ir neprailgstančią kelionę. 
 

    Aukščiausios kokybės standartus atitinkantys autobusai garantuoja malonią bei kokybišką kelionę. 

Naujieji Mercedes Benz Tourismo 2019 autobusai olex

Nuomojami Naujieji Mercedes Benz Tourismo 2019 autobusai

Benz Tourismo 2019 nuoma

Didelio Benz Tourismo 2019 nuoma

Plačiau

Balttour 2020

Balttour 2020 nuoma

Sausio paskutinį savaitgalį Ollex komandos nariai praleis Rygoje. Čia vyks „Balttour 2020“ paroda, kurioje kviesime lankytojus susipažinti ir nepraleisti progos pamatyti naująjį Volvo autobusą iš arti! 

Parodoje lankytojai turės galimybę ne tik pamatyti naująjį autobusą, bet ir artimiau pabendrauti su Ollex komandos nariais. Taip pat, galės aptarti dominančias Ollex paslaugas.

Plačiau

Adventur 2020

Adventur 2020 nuoma

Dar vienas savaitgalis, dar viena puiki proga sudalyvauti parodoje!

Džiaugiamės galėdami dalyvauti didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur 2020“. Nepraleiskite puikios galimybės artimiau susipažinti su mūsų veikla ir iš arti pamatyti naująjį autobusą.

Plačiau

"Matka" turizmo paroda

Praėjusį savaitgalį dalyvavome Helsinkyje vykusioje „Matka“ turizmo parodoje. Tai viena didžiausių turizmo parodų šiaurinėje Europos dalyje. Puiki galimybė susitikti ir pabendrauti su esamais klientais ir partneriais, be to, užmegzti ryšius su naujais klientais. Taip pat dėkojame Lietuvos diplomatams Suomijoje už šiltą sutikimą ir kvietimą apžiūrėti Lietuvos ambasadą.

Plačiau

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.