Šiandien į Lietuvą atvyko Italijos vyrų futbolo rinktinė. Keturis kartus pasaulio čempionė, Europos čempionato nugalėtoja bei olimpinio aukso medalininkė trečiadienį, 2021 metų kovo 31 dieną, vakare susikaus su Lietuvos futbolo rinktine.

Nors Italija yra žaidusi 5 kartus pasaulio čempionatų finaluose, Lietuvos futbolo rinktinė ir bandys įrodyti, kad Lietuva irgi moka žaisti futbolą. Nuo 1934 metų, Italija tik vieną kartą nedalyvavo finaliniame pasaulio čempionate.

Iš viso, Lietuva su Italija yra žaidusios tik 6 kartus, iš kurių sužaidė 2 lygiosiomis, ir 4 kartus pasibaigė Italijos rinktinės pergale.

Būdama oficialia Lietuvos vyrų futbolo rinktinės rėmėja, mes – Ollex komanda, rūpinsimės svečių iš Italijos transportu visos viešnagės Lietuvoje metu. 

Italijos vyrų futbolo rinktinės vizitas

(Juliaus Kalinsko  / 15 min nuotrauka)

Daugiau apie rungtynes ir nuotraukų galerija galite rasti 15 min straipsnyje: "Į Vilnių atskridusi Italijos futbolo rinktinė įsikūrė miesto širdyje"

 

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.