Įvairių rūšių auto nuoma

Auto nuoma gali būti pasirenkama skirtingais tikslais, todėl pagal tai skiriasi ir transporto priemonių  rūšis. Pavyzdžiui, keliaujant su šeima ar antrąją puse visiškai pakanka lengvojo automobilio, tačiau su tokia transporto priemone būtų sunku išsiversti pasitinkant grupę svečių. Taip pat nuo auto nuomos tikslo priklauso ir jų klasė. Jei jau minėtai kelionei svarbu ekonomiškas ir praktiškas automobilis, pasitinkant verslo klientus ar aukštas pareigas užimančius asmenis būtina prabanga, modernūs, aukštos klasės automobiliai. Todėl auto nuoma teikiančios įmonės paprastai siūlo nuomotis kelių rūšių transportą, o mes galime pasigirti ypatinga jų gausa. Įmonė „Ollex“ savo klientams siūlo nuomotis:

Lengvųjų automobilių ir prabangaus transporto nuoma

Tai patogios ir komfortiškos transporto priemonės, kurios puikiai tinka keliauti laisvalaikiu ar darbo reikalais, aplankyti norimus objektus. Lengvuosius automobilius įprasta nuomotis keliaujant tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis. Tai nauji, aukščiausią saugumo klasę atitinkantys automobiliai. Prabangių automobilių nuoma – tai būdas palikti neišdildomą įspūdį. Nepriekaištingai važiuojančios ir puikiai atrodančios transporto priemonės, kurios yra nepakeičiamos, jei reikia pasitikti ar vežioti po šalį svarbius svečius. 

Erdvūs minivenai

Minivenai yra erdvios, septynių vietų transporto priemonės, kurias nuomojantis garantuojamas maksimalus patogumas. Visi „Ollex“ nuomojami minivenai atitinka aukščiausius reikalavimus, atrodo išskirtinai prabangiai, tinka tiek gausesniam būriui laisvalaikio kelionėms, tiek delegacijas ar  grupes pervežti verslo reikalais. 

Mikroautobusai ir autobusai

Be abejonės, skirti didesnėms žmonių grupėms. Šios transporto priemonės gali talpinti ir kelias dešimtis žmonių (mikroautobusai apie 8 – 20, autobusai apie 33 – 64). Tai modernios transporto priemones, kuriuose įdiegta šiuolaikiška vėdinimo ir garso įranga, kad net tolimiausia kelionė būtų patogi ir teiktų vien malonumą. Juk autobusais dažniausiai vykstama už šalies ribų, todėl komfortas čia ypatingai svarbu. „Ollex“ rūpinasi savo ir savo klientų patogumu, todėl visuomet siekia, kad siūloma autobusų ir mikroautobusų nuoma atitiktų aukščiausius reikalavimus. Kaip pavyksta tai įgyvendinti? Nuolat investuojame, kad mūsų nuomojamas transportas būtų nepriekaištingas, atitiktų visus keleivių poreikius ir lūkesčius bei keliamus techninius reikalavimus. Taip pat siekiame ir skatiname darbuotojų tobulėjimą – rūpinamės ne tik vairuotojų, tačiau ir kitų skyrių, aptarnaujančių specialistų kvalifikacija, tai suteikia galimybę operatyviau ir kokybiškiau reaguoti, pateikti optimalius pasiūlymus.  Svarbiausias įmonės „Ollex“ prioritetas – paslaugomis patenkintas, lojalus klientas, todėl visada kuriame kiekvienam palankiausias sąlygas, siūlome lanksčią auto nuomos sistemą. Neblėstantis siekis tobulėti ir pristatyti aukščiausios kokybės paslaugas ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose šalyse, būti viena lyderiaujančių šios srities įmonių – tai tikslas, prie kurio sparčiai artėjame.

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.