Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

Ši Privatumo politika reglamentuoja UAB „Olego transportas“ internetinėje svetainėje ollex.lt renkamų, tvarkomų ir saugomų kai kurių kliento asmens duomenų taisykles, tikslus ir įsipareigojimus. Taip pat galimus teikiamų paslaugų apribojimus. Pildydami automatinę registracijos formą ar užsisakydami paslaugas, klientai sutinka, kad UAB „Olego transportas“ jų asmens duomenis administruos taip, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

Asmens duomenų rinkimo, kaupimo ir saugojimo sąlygos

UAB „Olego transportas“ renka tik tuos klientų asmens duomenis, kurie yra reikalingi teikiant paslaugas, informuojant apie jas, rengiant pasiūlymus ar sąskaitas ir pan. UAB „Olego transportas“ įsipareigoja kaupti tik adekvatų kiekį kliento asmens duomenų ir nesaugoti jų ilgesnį laiką, nei būtina kokybiškoms paslaugoms teikti.

Konfidencialumas

UAB „Olego transportas“ įsipareigoja gerbti kliento privatumą ir pateiktus asmens duomenis tvarkyti konfidencialiai, tai atlikti laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų (duomenų apsaugos įstatymų ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso). UAB „Olego transportas“ neturi teisės atskleisti kliento asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai UAB „Olego transportas“ taip yra įpareigotas įstatymų arba klientas nevykdo finansinių įsipareigojimų.

Galimi paslaugų teikimo apribojimai

UAB „Olego transportas“ pasilieka teisę neteikti paslaugų klientams, kurie atsisako nurodyti būtinus šiam veiksmui atlikti asmens duomenis. Taip pat nutraukti paslaugų teikimą ar jį laikinai sustabdyti, jei klientas atsisako ar delsia vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

Baigiamosios nuostatos

Visi tarp UAB „Olego transportas“ ir klientų kilę ginčai, kurių nepavyksta išspręsti abipusiu susitarimu, nagrinėjami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
Jei kilo klausimų dėl šios Privatumo politikos nuostatų, prašome susisiekti internetinėje svetainėje ollex.lt nurodytais kontaktais.

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.

Sutinku