Auto nuomos privalumai

Auto nuoma – populiari ir labai praktiška paslauga keliaujantiems tiek šalyje, tiek už jos ribų. Ja renkamasi ir solidžioms verslo kelionėms, ir ilgai lauktoms atostogoms su šeima ar artimiausiais draugais. O kas galėtų atsispirti patogumui ir poilsiui be jokių rūpesčių? Aukštai paslaugų kokybei ir garantui, kad svečias kelionės tikslą pasieks laiku ir saugiai? Maksimaliam komfortui keliaujant nuolat skrupulingai prižiūrimais automobiliais? Tai ir yra didžiausi auto nuomos privalumai, kuriais mėgautis gali kiekvienas, pasirinkęs patikimą ir patyrusį šios paslaugos teikėją.


Auto nuoma verslo kelionėms

Išvykti į verslo keliones tenka tiek Lietuvoje, tiek ir į kitas šalis, o ne rečiau ir priimti svarbius svečius iš užsienio, kuriems atvykus tenka pasirūpinti ne tik svetingu priėmimu, bet ir transportu. Tokiu atveju nepakeičiamu pagalbininku tampa auto nuomos paslauga. Keliaujant po Lietuvos miestus ar į užsienį vykstant patiems – labai svarbu patikima ir techniškai tvarkinga transporto priemonė. Juk laukia ilga kelionė, o ir atvykimo laikas paprastai būna numatytas, todėl vėluoti tiesiog negalima. Išsinuomavus automobilį esate visiškai užtikrinti, kad pastarojo priežiūra atliekama tinkamai ir laiku, kad jo būklė atitinka visus saugumo reikalavimus, todėl kelionės metu neiškils jokių nenumatytų nesklandumų. Prireikus pasitikti verslo partnerį atvykusį iš užsienio – labai svarbu geras įspūdis. Nuomotas aukštos klasės automobilis ir profesionalus vairuotojas – tai tiesiausias kelias solidaus ir užtikrinto verslininko įvaizdžio link. Ir svarbiausia – Jums taip pat nereikia niekuo rūpintis. Svečiu bus puikiai pasirūpinta nuo pat tos minutės, kai jis įsės į automobilį. Vairuotojas gali jį pasitikti oro uoste ar kitoje sutartoje vietoje, saugiai ir laiku atvežti svečią į nurodytą vietą. Auto nuoma verslo kelionėms – tai patogumas ir nauda tiek keliaujant patiems, tiek sulaukus svarbių partnerių vizito. Juk reikia tik mėgautis kelione arba ramiai laukti pasirodant svečio, juk visada esate užtikrinti, kad kelionės tikslą jis pasieks laiku ir patenkintas paslauga. Be to, moderniais ir puikiai sutvarkytais automobiliais.

Kaip pasinaudoti auto nuomos paslaugomis

Nusprendus pasimėgauti nerūpestinga kelione ar palikti tikrai gerą įspūdį atvykstantiems svečiams, viskas, ką Jums reikia padaryti, tai susisiekti su „Ollex“ komanda. Paslaugūs aptarnavimo specialistai suteiks Jums visą reikiamą informaciją apie automobilius, jų nuomos sąlygas bei terminus. Tiek pasiteirauti apie paslaugą, tiek ją užsisakyti visada galite Jums patogiausiu būdu – elektroniniu paštu arba telefonu. Jūsų patogumui, kontaktai nurodyti prie kiekvienos iš teikiamų paslaugų, todėl vos atradus tinkantį variantą – nereikia delsti ar ieškoti jų kitur, susisiekti galite iškart. Auto nuomos pasirinkimų išties gausu, todėl neabejotinai rasime Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą už palankiausią kainą (atkreipkite dėmesį, kad auto nuomos kainos gali keistis dėl pasirinktos nuomos trukmės).

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.