1 Pateikite užklausą
2 Išsirinkite transporto priemonę
3 Pasirinkite papildomas paslaugas
4 Užbaikite užsakymą

Transporto priemonės paieška

Minivenų nuoma

Automobilių nuoma

Renault trafic 8+1 (arba panaši)

Vietų skaičius: 9
Pavarų dėžė: Mechaninė
Oro kondicionierius
Durų skaičius:
renault trafic 8+1 nuoma
Kaina nuo 70.00
renault trafic 8+1 nuoma

Ford Transit (arba panaši)

Vietų skaičius: 9
Pavarų dėžė: Mechaninė
Oro kondicionierius
Durų skaičius:
ford transit 8+1 2021 manual, diesel, 1 with higher ceiling NUOMA
Kaina nuo 70.00
ford transit 8+1 2021 manual, diesel, 1 with higher ceiling NUOMA

Man TGE (arba panaši)

Vietų skaičius: 3
Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius
Durų skaičius:
MAN tge nuoma
Kaina nuo 70.00
MAN tge nuoma

Toyota Proace (arba panaši)

Vietų skaičius: 3
Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionierius
Durų skaičius:
toyota proace nuoma 2021
Kaina nuo 70.00
toyota proace nuoma 2021

Toyota Proace (arba panaši)

Vietų skaičius: 3
Pavarų dėžė: Mechaninė
Oro kondicionierius
Durų skaičius:
toyota proace nuoma 2021
Kaina nuo 70.00
toyota proace nuoma 2021

Renault Trafic (arba panaši)

Vietų skaičius: 9
Pavarų dėžė: Mechaninė
Oro kondicionierius
Durų skaičius: 3
Renault-Trafic-Ollex
Kaina nuo 95.00
Renault-Trafic-Ollex

Minivenų nuoma Vilniuje

Minivenų nuomos paslaugos Vilniuje teikiamos kiekvienam klientui patogiausiu būdu. Susitarkite su „Ollex“ darbuotojais ir atsiimkite miniveną Jums patogioje vietoje: skirtingose miesto dalyse arba Vilniaus oro uoste (VNO). Viskas, ką reikia padaryti, tai susisiekti su mumis ir darbuotojai pristatys nuomojamą miniveną ten, kur Jums patogiausia.

Minivenų nuoma Kaune

Svečiuojatės Kaune ir Jums reikalingas transportas? Ieškote geriausios alternatyvos parvykti iš Kauno oro uosto (KUN)? Rinkitės komfortiškus „Ollex“ minivenus. Susisiekite su „Ollex“ darbuotojais, praneškite kur ir kada Jums bus reikalingas transportas, pateikite skrydžio informaciją (nusileidimo laiką) ir mes pasirūpinsime, kad nuomojama transporto priemonė Jūsų lauktų reikiamu laiku, reikiamoje vietoje.

Minivenų nuoma Klaipėdoje

Nuomokitės miniveną Klaipėdoje Jums patogiausiu būdu ir be jokių papildomų rūpesčių, nes viskuo pasirūpins „Ollex“. Susisiekite su mumis ir atsiimkite nuomojamą automobilį tiesiai iš mūsų biuro. Rinkitės Jums reikalingą nuomos trukmę (siūloma tiek ilgalaikė, tiek trumpalaikė minivenų nuoma) ir patogiausią laiką atsiimti (miniveną išsinuomoti galima bet kuriuo paros metu).

Informacija apie automobilių nuomą

Automobilių nuoma palankiausiomis sąlygomis Jūsų kelionėms po Lietuvą bei užsienio šalis. 

Šiuo metu siūlome šių automobilių nuomą:

  • Ekonominės klasės automobilių nuoma – ši paslauga puikiai tiks tiems, kurie ieško nedidelio ir ekonomiško automobilio arba vairuotojams, kurie yra mažiau patyrę kelyje. Tai taupūs, nedaug kuro naudojantys „Toyota Yaris” automobiliai, kurie gali būti varomi tiek benzininiu, tiek dyzeliniu varikliu.
  • Kompaktinės klasės automobilių nuoma – tai nauji, kiek didesni nei ekonominės klasės automobiliai. Kompaktinei klasei priklauso tokie automobiliai, kaip: „Toyota Auris“, „Toyota Corolla“ bei „Volkswagen Jetta“. Šios klasės automobilių nuoma yra praktiškas ir taupus pasirinkimas;
  • Standartinės klasės automobilių nuoma – nauji, gana patogūs ir tinkami leistis net į tolimesnę kelionę keturiese ar penkiese. Standartinės klasės automobiliams priskiriami „Opel Insignia“, „Toyota Avensis“ ir „Volswagen Passat“;
  • Verslo klasės automobilių nuoma – nauji, šiek tiek didesni nei standartinės klasės automobiliai, pasižymintis itin erdviu ir komfortišku solonu, tad jais važiuoti visada patogu. Iš mūsų siūlomų transporto priemonių šiai klasei priklauso „BMW 5“ir „Mercedes-Benz E“ klasės automobiliai;
  • Prabangių automobilių nuoma – nauji ir galingi automobiliai, kurie užtikrins maksimalų komfortą Jūsų kelionės metu. Tai prabangūs, limuzinų klasei priskiriami „Mercedes-Benz S“, „BMW 7“ ir kiti panašūs modeliai. Šie automobiliai – tai patogus būdas pervežti užsienio svečius, verslo renginių ar vestuvių bei kitų švenčių dalyvius. Kad Jums tai keltų kuo mažiau rūpesčių, prabangūs automobiliai nuomojami su vairuotoju. Tai puiki proga paįvairinti svarbiausias gyvenimo šventes prabangos elementais, užtikrinti komfortišką jaunųjų bei svečių kelionę. Norite sudaryti kuo geresnį įspūdį svarbių asmenų, verslo partnerių akyse? Tuomet rinkitės reprezentatyvius Premium klasės automobilius, kurie padės formuoti Jūsų įvaizdį vos atvykus į susitikimą.

Nuomojami „Ollex” benzininiai ar dyzeliniai automobiliai gali būti tiek su mechanine, tiek ir su automatine pavarų dėže.

Auto nuoma yra praktiškas pasirinkimas ne tik tiems, kurie ketina vykti į tolimą kelionę ir nori būti visiškai tikri, kad kelyje neiškils jokių problemų bei neteks rūpintis gedimų šalinimu, tačiau ir įvairius renginius bei išvykas organizuojantiems. Mūsų siūloma auto nuoma – tai platus paslaugų spektras, o visi automobiliai profilaktiškai tikrinami, jų technine būkle rūpinasi profesionalūs meistrai.

Atsižvelgę į skirtingus klientų poreikius, siūlome nuomotis automobilius su arba be vairuotojo:

Lengvųjų automobilių nuoma su vairuotoju.

Kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai visada pasirengę pasitikti ir nuvežti Jus į bet kurią nurodytą vietą ar net suorganizuoti pažintinį turą po miesto, kuriame svečiuojatės, apylinkes. Tai galimybė supažindinti draugą, kolegą ar tiesiog svečią iš užsienio su gražiausiomis jo vietomis. Taip pat lengvojo automobilio nuoma su vairuotoju puikiai tiks įvairių susitikimų ar konferencijų, vyriausybės renginių dalyvius pervežti. Ši paslauga populiari vestuvių bei kitų švenčių metu. Mūsų vairuotojai kalba net keliomis užsienio kalbomis (tai anglų, vokiečių, lenkų ir rusų) tad jų kompetencija ir aptarnavimas tikrai atitiks Jūsų keliamus lūkesčius.

Lengvųjų automobilių nuoma be vairuotojo.

Norite leistis į savarankišką kelionę po Lietuvą ar kitas Europos Sąjungos šalis? Tuomet mūsų paslaugos kaip tik Jums. Patogi siūlomų automobilių komplektacija užtikrins paprastą automobilio valdymą net ir mažiau patyrusiam vairuotojui. Norėdami išsinuomoti automobilį be vairuotojo, susipažinkite su automobilių rezervacijos taisyklėmis.

DUK


1. Kiek keleivių galima vežti su minivenais?

Minivenų kategorijai priskiriami automobiliai, kuriais galima vežti iki 8 keleivių neskaičiuojant vairuotojo (t.y. transporto priemonėje gali būti 8 keleiviai ir vairuotojas).


2. Kokio dydžio minivenus nuomojate?

Siūlome nuomuotis ilgesnės bazės transporto priemones (L2H1), kuriose yra daugiau erdvės bagažui transportuoti.


3. Kokios klasės minivenus galite pasiūlyti?

Siūlome kelių skirtingų klasių transporto priemones: standartinės bei verslo klasės minivenus.


4. Kur galiu vykti su išsinuomota transporto priemone?

Išsinuomavę miniveną galite nevaržomai keliauti ne tik šalies viduje, bet ir po visą Europos Sąjungą bei Šengeno erdvę (apie planuojamas keliones į užsienį būtina informuoti).


5. Kur galiu atsiimti miniveną?

Miniveną atsiimti galite „Ollex“ būstinėse arba Jums patogioje vietoje (transporto priemonę galime pristatyti į Jums patogią vietą; ši paslauga teikiama susitarus iš anksto).


Nuomos sąlygos

Norint išsinuomoti automobilį be vairuotojo reikia: būti ne jaunesniam kaip 21 metai, turėti 2 metų vairavimo patirtį, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, pasą ar tapatybės kortelę ir kreditinę kortelę su pakankama lėšų suma.
Mūsų nuomojamais automobiliais galima naudotis visoje Europos Sąjungos teritorijoje be jokių apribojimų. Dėl kelionių į kitas šalis teiraukitės nuomos biure.
Visi automobiliai yra apdrausti CASCO draudimu, tai sumažina Nuomininko atsakomybę draudiminio įvykio metu. Nuomojantis lengvąjį automobilį atsakomybė vagystės ir avarijos atvejais yra iki 290 EUR (1000 Lt) , 8 vietų mikroautobusams iki 434 EUR (1500 Lt), o Luxury klasės automobiliams avarijos atveju iki 869 EUR (3000 Lt), vagystės atveju iki 20 proc. turto vertės. Jeigu įvykis ne draudiminis įvykis, visa atsakomybė tenka Nuomininkui.
Keleiviai ir vairuotojas apdrausti mirties ir invalidumo atvejais 28 963 EUR (100 000 Lt) suma.
Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžinamas pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su ne pilnu baku, nuomininkas moka aptarnavimo mokestį.
Klientui pageidaujant galime išnuomoti vaikišką kėdutę. Navigacinė sistema.
Automobiliuose įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija su distanciniu valdymu, audio sistema, vairo stiprintuvai, oro pagalvės, bei oro kondicionierius.
Klientui pageidaujant, automobilį gali vairuoti mūsų vairuotojas. Vairuotojai kalba anglų, vokiečių, lenkų, rusų kalbomis. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.
Automobilį galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Daugiau informacijos apie įkainius teiraukitės nuomos biure.
Atsiskaityti galite VISA arba MASTERCARD kredito kortelėmis. Juridiniai asmenys už paslaugas gali mokėti pavedimu.
Visas automobilio draudimo paketas, PVM mokestis bei pakaitinis automobilis. Minimalus nuomos laikas - 24 valandos. Jei automobilis grąžinamas vėliau, nei nustatytu laiku (daugiau nei 2 val.), klientas privalo sumokėti dar už vieną parą.

Mes netaikome papildomų - sutarties registravimo ar Oro uosto - mokesčių.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime pasiūlyti ir trumpalaikę bei ilgalaikę automobilių nuomą:

Trumpalaikė automobilių nuoma. Leiskitės į komfortišką kelionę su šeima ar į pažintinį turą po neregėtas užsienio valstybes drauge su artimiausiais bičiuliais. Minimalus automobilio nuomos laikas - 24 valandos; Ilgalaikė automobilių nuoma Šią paslaugą patogu rinktis tiems, kuriems reikalingas transportas tiek asmeniniam naudojimui, tiek įmonės reikalus tvarkyti. Didžiausias šios nuomos rūšies privalumas – patraukli kaina. Kuo ilgesniam laikui nuomojatės automobilį, tuo nuomos kaina yra mažesnė. Be to, šis būdas padeda taupyti ne tik laiką (nei Jums, nei kitiems įmonės darbuotojams nereikės rūpintis transporto priemonės draudimus bei technine priežiūra, visa tai atliksime mes) bet ir lėšas (juk laikui bėgant asmeninis turtas nusidėvėtų). Ilgalaikė automobilio nuoma yra puiki asmeninio automobilio alternatyva, o taip pat ir patogus susisiekimo būdas į šalį atvykusiems svečiams iš užsienio. Automobilį išsinuomoti galite ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Jei norite išsinuomoti automobilį savo mieste - galite susisiekti su mumis žemiau nurodytais telefonais ar elektroniniu paštu. Vilniuje:  +370 (5) 2105022 arba car@ollex.lt; Klaipėdoje: +370 (46) 400001 arba klaipeda@ollex.lt.

Mėgaukitės kelione su „Ollex“!