Minivenų nuoma

Nauji ir saugūs ekonominės bei prabangios klasės 7 vietų minivenai pateisins visus Jūsų lūkesčius. Minivenų nuoma – neabejotinai puikus pasirinkimas tiek komfortiškoms laisvalaikio, tiek verslo kelionėms Lietuvoje bei užsienio šalyse. Užtikriname palankiausias nuomos sąlygas.

Opel Zafira nuoma

(arba panaši)
Vietų skaičius: 7 Pavarų dėžė: Mechaninė
Lagaminai: 4 Oro kondicionierius
Durų skaičius: 4 Degalų sąnaudos: 8 l/100 km
Kaina nuo 30 €/parai
minivenu nuoma

Toyota Verso nuoma

(arba panaši)
Vietų skaičius: 5 Pavarų dėžė: Mechaninė
Lagaminai: 4 Oro kondicionierius
Durų skaičius: 4 Degalų sąnaudos: 7 l/100km
Kaina nuo 30 €/parai
Miniveno Toyota Verso nuoma

Mercedes Benz V class nuoma

(arba panaši)
Vietų skaičius: 7 Pavarų dėžė: Automatinė
Lagaminai: 5 Oro kondicionierius
Durų skaičius: 4 Degalų sąnaudos: 10 l/100 km
Kaina nuo 70 €/parai
Miniveno Mercedes Benz V class nuoma

Mercedes Benz Viano nuoma

(arba panaši)
Vietų skaičius: 7 Pavarų dėžė: Automatinė
Lagaminai: 5 Oro kondicionierius
Durų skaičius: 4 Degalų sąnaudos: 11 l/100 km
Kaina nuo 70 €/parai
Miniveno Mercedes Benz Viano nuoma

Informacija apie minivenų nuomą

Mūsų siūloma minivenų nuoma – palankiausios sąlygos kiekvienam klientui, keliaujančiam tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis.

Nauji, maksimalų saugumo jausmą garantuojantys ekonominės klasės ar prabangūs minivenai neabejotinai pateisins Jūsų lūkesčius, taip pat ši paslauga suteiks galimybę mėgautis kur kas lankstesne kelione.
Minivenų nuoma – tai puiki proga pajusti komfortą, išsinuomoti poreikius atitinkančią transporto priemonę, kuria greitai ir be jokio vargo pasieksite reikiamą kelionės tikslą. Minivenai puikiai tinka nevaržomoms laisvalaikio ar patogioms verslo kelionėms.

Siūloma nuomotis šiuos minivenus:

  • Ekonominės klasės minivenai – nedideli, tačiau erdvūs, patogiai valdomi 7 vietų „Opel Zafira” automobiliai mechanine pavarų dėže bei „Toyota Verso”. Šie automobiliai pasižymi nedidelėmis kuro sąnaudomis, todėl yra gana ekonomiški. Ekonominės klasės minivenu nuoma – puikus sprendimas tiek trumpesnėms, tiek ir ilgesnėms kelionėms.
  • Prabangūs minivenai – nauji, šiek tiek didesni nei ekonominės klasės automobiliai, kuriuos išsinuomavus maksimalus komfortas garantuotas. Prabangūs minivenai išsiskiria itin patogiomis sėdynėmis, todėl neprailgs net tolima kelionė į užsienio šalis. Tai 7 vietų „Mercedes Benz” automobiliai automatine pavarų dėže, kurie puikiai tinka pasitikti ir pervežti svečių grupes, organizuojant verslo renginius, konferencijas ar šventes. Paprastai šios klasės minivenai nuomojami su vairuotoju.

Mums svarbu kiekvieno kliento poreikiai, todėl minivenus siūlome nuomotis ir su vairuotoju, ir be jo:

  • Minivenų nuoma su vairuotoju. Patyręs ir kvalifikuotas vairuotojas kartu – tai užtikrintas visapusis kelionės komfortas. Maksimaliam Jūsų patogumui, vairuotojas gali nuvežti ir pasitikti Jus sutartu laiku, pasiimti iš oro uosto, stoties ar bet kurios kitoms Jums patogios vietos. Ši paslauga puikiai tinka verslo susitikimų metu, rengiant konferencijas ar kitas šventes, kuomet profesionalus vairuotojas yra nepaprastai svarbu, o mūsų vairuotojų profesionalumu abejoti neverta – jie geba bendrauti anglų, vokiečių, lenkų bei rusų kalbomis, todėl malonus aptarnavimas garantuotas.
  • Minivenų nuoma su vairuotoju. Ketinate leisti į kelionę po Lietuvą ar užsienio šalis? Ketinate kelionę organizuoti savarankiškai? Tuomet minivenu nuoma kaip tik Jums. Tai nevaržoma galimybė aplankyti ir pamatyti norimas vietas, visiškai nesirūpinant dėl kelionės kokybės ar komforto.

Galima trumpalaikė arba ilgalaikė minivenų nuoma:

  • Trumpalaikė minivenų nuoma. Šis variantas puikiai tinka ruošiantis į netolimą kelionę su šeima, trumpą verslo vizitą ar kito pobūdžio išvyką. Trumpalaikė minivenų nuomą suteikia galimybę net trumpos kelionės metu mėgautis maksimaliu komfortu.
  • Ilgalaikė minivenų nuoma. Jei ruošiatės į ilgesnę kelionę, ilgalaikė minivenų nuoma yra ne tik patogus, tačiau ir praktiškas sprendimas. Komfortiški ir nepriekaištingai prižiūrimi automobiliai suteiks nejausti nuovargio važiuojant net ir tolimą atstumą, o ilgesnis nuomos terminas padės sutaupyti ( kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo mažesnė nuomos kaina). O svarbiausia – neteks nerimauti dėl asmeninio turto nusidėvėjimo, kuris neišvengiama į ilgas keliones leidžiantis su nuosavu transportu.

 

 

Spauskite čia norėdami sužinoti, kodėl verta rinktis „Ollex“. 

Mėgaukitės kelione su „Ollex“!

 

Atgal

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.

Sutinku