Nuomos sąlygos

Norint išsinuomoti automobilį be vairuotojo reikia: būti ne jaunesniam kaip 21 metai, turėti 2 metų vairavimo patirtį, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, pasą ar tapatybės kortelę ir kreditinę kortelę su pakankama lėšų suma.

Kelionių apribojimai: mūsų nuomojamais automobiliais galima naudotis visoje Europos Sąjungos teritorijoje be jokių apribojimų. Dėl kelionių į kitas šalis teiraukitės nuomos biure.

Visi automobiliai yra apdrausti CASCO draudimu, tai sumažina Nuomininko atsakomybę draudiminio įvykio metu. Nuomojantis lengvąjį automobilį atsakomybė vagystės ir avarijos atvejais yra iki 290 EUR (1000 Lt) , 8 vietų mikroautobusams iki 434 EUR (1500 Lt), o Luxury klasės automobiliams avarijos atveju iki 869 EUR (3000 Lt), vagystės atveju iki 20 proc. turto vertės. 

Jeigu įvykis ne draudiminis įvykis, visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

Gyvybės draudimas: keleiviai ir vairuotojas apdrausti mirties ir invalidumo atvejais 28 963 EUR (100 000 Lt) suma.

Degalai: automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžinamas pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su ne pilnu baku, nuomininkas moka aptarnavimo mokestį.

Priedai: klientui pageidaujant galime išnuomoti vaikišką kėdutę. Navigacinė sistema.

Komplektacija: automobiliuose įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija su distanciniu valdymu, audio sistema, vairo stiprintuvai, oro pagalvės, bei oro kondicionierius.

Vairuotojo paslaugos: klientui pageidaujant, automobilį gali vairuoti mūsų vairuotojas. Vairuotojai kalba anglų, vokiečių, lenkų, rusų kalbomis. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.

Pristatymas: automobilį galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Daugiau informacijos apie įkainius teiraukitės nuomos biure.

Apmokėjimas: atsiskaityti galite  VISA, MASTERCARD arba AMERICAN EXPRESS kredito kortelėmis. Juridiniai asmenys už paslaugas gali mokėti pavedimu.

Į nuomos kainą įskaičiuota: visas automobilio draudimo paketas, PVM mokestis bei pakaitinis automobilis. Minimalus nuomos laikas - 24 valandos. Jei automobilis grąžinamas vėliau, nei nustatytu laiku (daugiau  nei 2 val.), klientas privalo sumokėti dar už vieną parą.

Mes netaikome papildomų - sutarties registravimo ar Oro uosto - mokesčių.

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.