Maršrutas: Ryga (Autobusų stotis; Jūrų uostas) - Klaipėda (Autobusų stotis)

Gerbiami Keleiviai,

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos respublikos vyriausybės nurodymais nuo 2020 metų Kovo 23 dienos iki Balandžio 30 dienos, dėl COVID-19 viruso plitimo stabdomi visi reguliarūs maršrutai.
Daugiau informacijos galite gauti susisiekę el. paštu: klaipeda@ollex.lt

Apgailestaujame už nepatogumus.

Tvarkaraštis \ Pirkti bilietą

Norėdami pasižiūrėti tvarkaraštį arba pirkti bilietą, pasirinkite maršrutą ir datą.

Vykstant Rygos maršrutu su mažamečiais vaikais, taikome 20 proc. nuolaidą vaikams iki 12 metų. Bilietus su nuolaida galėsite įsigyti tiesiogiai iš vairuotojo prieš pat kelionę. Prašome perkant bilietus suaugusiems, pastabose pažymėkite, kad vyksite su vaikais (nurodykite vaikų, keliaujančių kartu skaičių), kad galėtume rezervuoti vietą.

Kelionė pirmyn

Kelionė atgal

PASTABA! Dėl vykstančių kelio darbų Plungėje ir Joniškyje bei transporto spūsčių, ekspreso autobusai kelionės tikslą gali pasiekti iki 45 minučių vėliau nei numatyta. Siekiant nepavėluoti į pasirinktą kitą transporto priemonę (lėktuvą ar autobusą iš Rygos), REKOMENDUOJAME įsigyti ankstesnio reiso bilietus.
Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.

Sutinku