Nuo šiol „Ollex“ paslaugas keliautojams įsigyti dar paprasčiau – bendrovė įkūrė savo paslaugų pardavimo tašką Vilniaus oro uosto keleivių terminale, atvykimo salėje.
Esminis naujo taško privalumas – jame galima įsigyti ne tik bendrovės parduodamus oro uosto ekspreso* bilietus, tačiau taip pat išsinuomoti norimą transporto priemonę, užsakyti vip transporto paslaugą svečiui iš užsienio ar pasinaudoti kitomis bendrovės teikiamomis paslaugomis.
Vilniaus oro uoste veikiančiame „Ollex“ taške keliautojai taip pat gali sužinoti visus atsakymus į šiems rūpimus klausimus, kadangi „Ollex“ darbuotojai visuomet pasirengę suteikti reikiamą informaciją.

*Ekspresas - keleivių pervežimas mikroautobusu/autobusu  reguliariais reisais į/iš oro uostų Vilniuje, Kaune bei į/iš oro uosto/ stoties/ jūrų uosto Rygoje. Šis maršrutas yra skirtas tik oro uosto ar stoties ir jūrų uosto Rygoje keleiviams. Galimas Vilniaus, Kauno oro uostų bei Rygos ekspresas, kurį sudaro 34 maršrutai.

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.