Paslaugos

Keltų bilietų rezervacija

Transporto paslaugų bendrovė „Ollex“ siūlo savo klientams keltų rezervacijos paslaugą. Jei dažniausiai leidžiatės į kelionę automobiliu ar lėktuvu, kelionė keltu – vienas iš būdų praplėsti kelionių patirtį ir pasikrauti naujų įspūdžių.

Leiskitės į kelionę nuostabiu, itin komfortišku kruiziniu laivu, iš kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas. Keltas - tai tarsi daugiafunkcinis viešbutis su unikalia aplinka ir atmosfera. Visuose laivuose nesunkiai patenkinsite visus savo poreikius: Jūsų laukia didelis pasirinkimas restoranų, kavinių, barų bei parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti drabužių, parfumerijos, įvarių kosmetikos priemonių, taip pat daugumoje laivų galėsite atsipalaiduoti laiką leisdami saunoje, baseine, lepindamiesi masažu ar mėgaudamiesi kitomis pramogomis. Keliaujantiems verslo reikalais aktualu tai, jog keltuose įrengtos įvairių dydžių konferencijų salės, kurios tinka konferencijoms, susitikimams ar kūrybinėms diskusijoms, todėl laive nesunku derinti darbą ir laisvalaikį. Visi keltai gali būti rezervuojami vienam/keliems asmenims arba didelei grupei.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime rezervuoti „Tallink“ arba „DFDS“ keltus, kuriais iš Baltijos šalių galite persikelti į Švediją, Vokietiją ir Suomiją.

TALLINK keltų linijų maršrutai:

  • Ryga – Stokholmas (Švedija);
  • Talinas – Helsinkis (Suomija);
  • Talinas – Stokholmas (Švedija).

DFDS  keltų linijų maršrutai:

  • Klaipėda – Kylis (Vokietija);
  • Klaipėda – Karlshaimas (Švedija);
  • Paldiski (Estija) - Kapelskaras (Švedija).
Atgal

Ollex.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su ollex.lt slapukų politika.